www.prymus.cz - chovatelské potřeby

Applaws mokré krmivo pro psy – 30 % sleva – Pouch in Broth hovězí se zelenými fazolkami, batátami a červenou paprikou (12 x 85 g)}

Oblíbený produkt Applaws mokré krmivo pro psy - 30 % sleva - Pouch in Broth hovězí se zelenými fazolkami, batátami a červenou paprikou (12 x 85 g)} od spolehlivého výrobce Applaws můžete sehnat v naší nabídce skutečně výhodně! V akci za cenu 339 Kč.
Applaws mokré krmivo pro psy - 30 % sleva - Pouch in Broth hovězí

Prémiové krmivo Applaws pro psy neobsahuje konzervační látky, barviva ani dochucovadla. Nevyrábí se z živočišných vedlejších produktů a je 100% bez glutanů. Kuřecí maso obsažené v krmivu pro psy Applaws pochází z chovů, ve kterých jsou kuřata krmena přírodním krmivem bez obsahu hormonů. Lahodné kousky, které jsou ideální jako doplněk ke granulím: To je myšlenka, která stála u zrodu Applaws Taste Toppers. Jedná se o chutné doplňkové krmivo pro psy, které lze podávat i malým psům a štěňatům od 3 měsíců. V závislosti na variantě krmivo obsahuje maso nebo ryby a vybrané zeleninové kompozice – lákavě podávané ve vývaru nebo omáčce. Mokré krmivo Applaws je vyrobeno z přírodních surovin, takže neobsahuje žádné umělé přísady, jako jsou barviva, aromata nebo konzervační látky. Při přípravě krmiva Taste Toppers se rovněž nepoužívají obiloviny, takže je vhodné i pro psy s intolerancí. Využijte naší skvělé nabídky! Pouze po omezenou dobu: nyní při koupi vybraného krmiva Applaws získáte skvělou slevu! Neopomeňte prosím, že se uvedená nabídka vztahuje pouze na produkt č. 1870915.