www.prymus.cz - chovatelské potřeby

Výhodné balení Wolf of Wilderness Snack – Wild Bites „The Taste Of“ 3 x 180 g – Mediterranean – jehněčí, kuřecí, pstruh}

Super produkt Výhodné balení Wolf of Wilderness Snack - Wild Bites "The Taste Of" 3 x 180 g - Mediterranean - jehněčí, kuřecí, pstruh} od známého dodavatele Wolf of Wilderness máte možnost pořídit v naší online nabídce za skvělou cenu! Aktuálně v akci za 289 Kč.
Výhodné balení Wolf of Wilderness Snack - Wild Bites "The Taste Of"

Psi jsou plnohodnotní členové rodiny, kteří nám věrně stojí po boku, a proto si zaslouží odpovídající výživu. Pocházejí z vlků a jsou proto maso- a všežravci. To se v průběhu evoluce nezměnilo. Při vývoji krmiv WOLF OF WILDERNESS jsme si stanovili cíl následovat přirozené instinkty vlků a do receptur jsme zahrnuli původní složky jejich stravy. V Kanadě by se vlci ve volné přírodě živili skotem, krocany a treskami ze severního Atlantiku, ve Skandinávii pak lososy z divokých vod, soby z polární oblasti a volně žijícími kuřaty. Ve Středomoří by vlci lovili jehňata, pstruhy z Adriatického moře nebo volně žijící kuřata. Wolf of Wilderness – divoké a původní! Více informací o filozofii a kompletním prémiovém sortimentu značky „Wolf of Wilderness“ naleznete ZDE. Wild Bites jsou druhově odpovídající snacky z masa a lesních plodů. Jsou vyrobeny z regionálních zdrojů masa, vyznačují se vysokou snášenlivostí a psi i páníčci je milují. Snacky Wild Bites posilují žvýkací svalstvo a pečují o chrup, ale jsou ideální také jako odměna mezi jednotlivými krmeními. Perfektně se hodí pro výcvik a posilují výcvikový efekt. Snacky Wild Bites v 180 g balení jsou dostupné v následujících variantách: The Taste Of Canada s hovězím, treskou, krocanem a brusinkami The Taste of Scandinavia s lososem, sobem, kuřecím a borůvkami The Taste of the Mediterranean s jehněčím, kuřecím, pstruhem a bezinkami Nejdůležitější vlastnosti výrobku: Velké množství masa a dalších částí kořisti S bylinami a lesními plody Bezobilninová receptura Vhodné pro nutričně citlivé psy Lehce stravitelné Velké kousky pro příjemné žvýkání Vhodné pro výcvik psa Vyrobeno v Německu Rozmanité kousky pro Vašeho čtyřnohého miláčka!